SMS10PH-3TR29
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMS10PH-3TR29
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua QIKMATE RA HDR PLUG 10POS
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMS10PH-3TR29
Tau Wae SMS10PH-3TR29 Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga QIKMATE RA HDR PLUG 10POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20759 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa SMS Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.200" (5.08mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Teitei Whakanoho 0.370" (9.40mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Mounting Flange
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.200" (5.08mm)
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.165" (4.19mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -