SM24M-1S6
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
SM24M-1S6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM24M-1S6
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONTACT PIN 24-26AWG CRIMP GOLD
Ngā Rauemi: SM24M-1S6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM24M-1S6
Tau Wae SM24M-1S6 Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 100924 pcs Pepa Raraunga SM24M-1S6.pdf
Waea Wire 24-26 AWG Momo Stamped
Raupapa Trim Trio® SM/SC-M Pin ranei Poutoko Pin
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa SM24M1S6
SOU1254TR
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakaoti Whakamutunga Crimp Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 29.5µin (0.75µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SM24M1S31
SM24M1S31
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONTACT PIN 24-26AWG CRIMP GOLD
I roto i te taonga: 204723 pcs
Tikiake:
RFQ
SM24B104K102A
SM24B104K102A
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.1UF 1KV X7R RADIAL
I roto i te taonga: 948 pcs
Tikiake: SM24B104K102A.pdf
RFQ
SM24M1TK6
SM24M1TK6
Whakaahuatanga: CONTACT PIN 24-26AWG CRIMP TIN
I roto i te taonga: 251036 pcs
Tikiake: SM24M1TK6.pdf
SM24B-TP
SM24B-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 50V SOT23