MSG29P-1Y1
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSG29P-1Y1
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua MSG 3U PLUGS
Ngā Rauemi: MSG29P-1Y1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSG29P-1Y1
Tau Wae MSG29P-1Y1 Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga MSG 3U PLUGS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6042 pcs Pepa Raraunga MSG29P-1Y1.pdf
Raupapa MSG 3U Pana -
Packaging Bulk Tau o nga Rarangi -
Tau o nga Tauranga 29 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Housing for Male Pins Connector Free Hanging (In-Line) Whakamahi Hononga -
Momo Hononga Housing for Male Pins Kāhua Hononga -
Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MSG145
MSG145
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 45V 1A DO204AL
I roto i te taonga: 5557 pcs
Tikiake: MSG145.pdf
RFQ
MSG29RR-2FPFK
MSG29RR-2FPFK
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: MSG 3U RECEPTACLES
I roto i te taonga: 1342 pcs
Tikiake: MSG29RR-2FPFK.pdf
RFQ
MSG29RR-1BPFK
MSG29RR-1BPFK
Tikiake: MSG29RR-1BPFK.pdf
MSG106
MSG106
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO204AL