MS50PM157GE00
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS50PM157GE00
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua HIGH PERFORMANCE RECT CABLE CONN
Ngā Rauemi: MS50PM157GE00.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 949 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS50PM157GE00
Tau Wae MS50PM157GE00 Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 949 pcs Pepa Raraunga MS50PM157GE00.pdf
Raupapa MS-M Pana -
Packaging Bulk Tau o nga Rarangi 4
Tau o nga Tauranga 50 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Backshell, Jackscrew Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Housing for Male Contacts Connector Black Free Hanging (In-Line)
Whakamahi Hononga - Momo Hononga Housing for Male Contacts
Kāhua Hononga - Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS518SE-FL35E
MS518SE-FL35E
Kaihanga: Seiko Instruments, Inc.
Whakaahuatanga: BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 5.8MM