MS27656T25Z19PA
MS27656T25Z19PA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 19C 19#12 PIN RECP
I roto i te taonga: 1047 pcs
Tikiake: MS27656T25Z19PA.pdf
RFQ
MS27656T25Z19SA
MS27656T25Z19SA
Whakaahuatanga: 8LT 19C 19#12 SKT RECP
I roto i te taonga: 1000 pcs
Tikiake: MS27656T25Z19SA.pdf
RFQ
MS27656T25F8SB
MS27656T25F8SB
Whakaahuatanga: 8LT 8C 8#8 SKT RECP
I roto i te taonga: 273 pcs
Tikiake: MS27656T25F8SB.pdf
MS27656T25Z19S
MS27656T25Z19S
I roto i te taonga: 945 pcs
Tikiake: MS27656T25Z19S.pdf
MS27656T25F8SC-LC
MS27656T25F8SC-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG FMALE 8POS PNL MT
Tikiake: MS27656T25F8SC-LC.pdf
MS27656T25Z19P-LC
MS27656T25Z19P-LC
Tikiake: MS27656T25Z19P-LC.pdf
MS27656T25Z19PA-LC
MS27656T25Z19PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Tikiake: MS27656T25Z19PA-LC.pdf
MS27656T25Z19AA
MS27656T25Z19AA
Tikiake: MS27656T25Z19AA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel