MS27656T25F61AA
MS27656T25F61AA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
I roto i te taonga: 1437 pcs
Tikiake: MS27656T25F61AA.pdf
RFQ
MS27656T25F4SB-LC
MS27656T25F4SB-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 56POS PNL MT
I roto i te taonga: 4672 pcs
Tikiake: MS27656T25F4SB-LC.pdf
RFQ
MS27656T25F61AC
MS27656T25F61AC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 61C 61#20 PIN RECP
Tikiake: MS27656T25F61AC.pdf
MS27656T25F61AA
MS27656T25F61AA
Tikiake: MS27656T25F61AA.pdf
MS27656T25F4SC-LC
MS27656T25F4SC-LC
Tikiake: MS27656T25F4SC-LC.pdf
Tikiake: MS27656T25F4SC-LC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel