MS27656T25F29SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27656T25F29SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 29C 29#16 SKT RECP
Ngā Rauemi: MS27656T25F29SB.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656T25F29SB
Tau Wae MS27656T25F29SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1114 pcs Pepa Raraunga MS27656T25F29SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-29 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-43238
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 29 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27656T25F29SA-LC
MS27656T25F29SA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT
I roto i te taonga: 2117 pcs
Tikiake: MS27656T25F29SA-LC.pdf
RFQ
MS27656T25F29SA
MS27656T25F29SA
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1231 pcs
Tikiake: MS27656T25F29SA.pdf
RFQ
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 959 pcs
Tikiake: MS27656T25F29SA.pdf
MS27656T25F29SB
MS27656T25F29SB