MS27656T25F29PA-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27656T25F29PA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT
Ngā Rauemi: MS27656T25F29PA-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656T25F29PA-LC
Tau Wae MS27656T25F29PA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1482 pcs Pepa Raraunga MS27656T25F29PA-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-29
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-43232 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 29
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu - Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27656T25F29P
MS27656T25F29P
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1265 pcs
Tikiake: MS27656T25F29P.pdf
RFQ
MS27656T25F29PA
MS27656T25F29PA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 29C 29#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 1544 pcs
Tikiake: MS27656T25F29PA.pdf
RFQ