MS27656T25B46SD
Hua Hua
Tau Wae: MS27656T25B46SD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 46POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27656T25B46SD.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 713 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 713 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656T25B46SD
Tau Wae MS27656T25B46SD Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 46POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 713 pcs Pepa Raraunga MS27656T25B46SD.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-46 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27656T25B46SD
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 46 (44 + 2 Coax) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A, 45A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Green
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27656T25B46SDL
MS27656T25B46SDL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT
I roto i te taonga: 2225 pcs
Tikiake: MS27656T25B46SDL.pdf
RFQ
MS27656T25B46SCL
MS27656T25B46SCL
I roto i te taonga: 1895 pcs
Tikiake: MS27656T25B46SCL.pdf
RFQ
MS27656T25B4A
MS27656T25B4A
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 56POS PNL MT
I roto i te taonga: 623 pcs
Tikiake: MS27656T25B4A.pdf
MS27656T25B46SDLC
MS27656T25B46SDLC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 46POS WALL MT SCKT
Tikiake: MS27656T25B46SDLC.pdf
MS27656T25B46SC-LC
MS27656T25B46SC-LC