MS27656T25B46SB
Hua Hua
Tau Wae: MS27656T25B46SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 46POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27656T25B46SB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 916 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 916 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656T25B46SB
Tau Wae MS27656T25B46SB Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 46POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 916 pcs Pepa Raraunga MS27656T25B46SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-46 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27656T25B46SB
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 46 (44 + 2 Coax) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A, 45A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Green
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27656T25B46SA-LC
MS27656T25B46SA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT
I roto i te taonga: 1531 pcs
Tikiake: MS27656T25B46SA-LC.pdf
RFQ
MS27656T25B46SB
MS27656T25B46SB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 46POS CRIMP