MS27656T25B46SA
MS27656T25B46SA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 46POS CRIMP
I roto i te taonga: 493 pcs
Tikiake: MS27656T25B46SA.pdf
RFQ
MS27656T25B46S-LC
MS27656T25B46S-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 46C MIXED SKT RECP
I roto i te taonga: 2014 pcs
Tikiake: MS27656T25B46S-LC.pdf
RFQ
MS27656T25B46PL
MS27656T25B46PL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 46POS PNL MT
I roto i te taonga: 2578 pcs
Tikiake: MS27656T25B46PL.pdf
MS27656T25B46SA
MS27656T25B46SA
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 46POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 659 pcs
Tikiake: MS27656T25B46SA.pdf
MS27656T25B46PC
MS27656T25B46PC
Whakaahuatanga: LJT 46C 46MIX PIN WAL RECP
Tikiake: MS27656T25B46PC.pdf
MS27656T25B46PD
MS27656T25B46PD
Whakaahuatanga: LJT 46C 40#20 4#16 2#8(COAX)
Tikiake: MS27656T25B46PD.pdf
MS27656T25B46SAL
MS27656T25B46SAL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT
Tikiake: MS27656T25B46SAL.pdf
MS27656T25B46PBL
MS27656T25B46PBL
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 46POS WALLMNT PINS
Tikiake: MS27656T25B46PBL.pdf
MS27656T25B46SA-LC
MS27656T25B46SA-LC
Tikiake: MS27656T25B46SA-LC.pdf
MS27656T25B46PLC
MS27656T25B46PLC
Tikiake: MS27656T25B46PLC.pdf
MS27656T25B46PD-LC
MS27656T25B46PD-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 46POS PNL MT
Tikiake: MS27656T25B46PD-LC.pdf
MS27656T25B46S
MS27656T25B46S
I roto i te taonga: 482 pcs
Tikiake: MS27656T25B46S.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel