MS27656T25B29SB
Hua Hua
Tau Wae: MS27656T25B29SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 29C 29#16 SKT RECP
Ngā Rauemi: MS27656T25B29SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656T25B29SB
Tau Wae MS27656T25B29SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1483 pcs Pepa Raraunga MS27656T25B29SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-29 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-43036
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 29 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A