MS27656T23Z53BA
MS27656T23Z53BA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 53C 53#20 SKT RECP
I roto i te taonga: 1598 pcs
Tikiake: MS27656T23Z53BA.pdf
RFQ
MS27656T23Z35PA
MS27656T23Z35PA
Whakaahuatanga: 8LT 100C 100#22D PIN RECP
I roto i te taonga: 1186 pcs
Tikiake: MS27656T23Z35PA.pdf
RFQ
MS27656T23Z53SA-LC
MS27656T23Z53SA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT
Tikiake: MS27656T23Z53SA-LC.pdf
MS27656T23Z35SA
MS27656T23Z35SA
Whakaahuatanga: 8LT 100C 100#22D SKT RECP
I roto i te taonga: 913 pcs
Tikiake: MS27656T23Z35SA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel