MS27656T23Z21BA
MS27656T23Z21BA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 21C 21#16 SKT RECP
I roto i te taonga: 1631 pcs
Tikiake: MS27656T23Z21BA.pdf
RFQ
MS27656T23Z21SA-LC
MS27656T23Z21SA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
I roto i te taonga: 1521 pcs
Tikiake: MS27656T23Z21SA-LC.pdf
RFQ
MS27656T23Z21P
MS27656T23Z21P
Whakaahuatanga: 8LT 21C 21#16 PIN RECP
Tikiake: MS27656T23Z21P.pdf
MS27656T23F55SC
MS27656T23F55SC
Whakaahuatanga: 8LT 55C 55#20 SKT RECP
Tikiake: MS27656T23F55SC.pdf
MS27656T23Z35B
MS27656T23Z35B
Whakaahuatanga: 8LT 100C 100#22D SKT RECP
Tikiake: MS27656T23Z35B.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel