MS27656T23F53SB
Hua Hua
Tau Wae: MS27656T23F53SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 53C 53#20 SKT RECP
Ngā Rauemi: MS27656T23F53SB.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656T23F53SB
Tau Wae MS27656T23F53SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1202 pcs Pepa Raraunga MS27656T23F53SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL H
Rahi Hiku - Whakauru 23-53 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-42908
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 53 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27656T23F53SB-LC
MS27656T23F53SB-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT
I roto i te taonga: 2109 pcs
Tikiake: MS27656T23F53SB-LC.pdf
RFQ
MS27656T23F55A
MS27656T23F55A
Whakaahuatanga: 8LT 55C 55#20 PIN RECP
I roto i te taonga: 2032 pcs
Tikiake: MS27656T23F55A.pdf
RFQ
MS27656T23F53SL
MS27656T23F53SL
Tikiake: MS27656T23F53SL.pdf
MS27656T23F53S
MS27656T23F53S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP