MS27656T23F21PA
MS27656T23F21PA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 21C 21#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 1398 pcs
Tikiake: MS27656T23F21PA.pdf
RFQ
MS27656T23F21BA
MS27656T23F21BA
Whakaahuatanga: 8LT 21C 21#16 SKT RECP
I roto i te taonga: 1623 pcs
Tikiake: MS27656T23F21BA.pdf
RFQ
MS27656T23F21AC
MS27656T23F21AC
Tikiake: MS27656T23F21AC.pdf
MS27656T23F21PA-LC
MS27656T23F21PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
Tikiake: MS27656T23F21PA-LC.pdf
MS27656T23F21BB
MS27656T23F21BB
Tikiake: MS27656T23F21BB.pdf
MS27656T23F21PB-LC
MS27656T23F21PB-LC
Tikiake: MS27656T23F21PB-LC.pdf
MS27656T23F21PB
MS27656T23F21PB
Tikiake: MS27656T23F21PB.pdf
MS27656T23F21PA-LC
MS27656T23F21PA-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
MS27656T23F21P
MS27656T23F21P
Whakaahuatanga: CONN RCPT 21POS WALL MNT W/PINS
Tikiake: MS27656T23F21P.pdf
MS27656T23F21PA
MS27656T23F21PA
Whakaahuatanga: LJT 21C 21#16 PIN WALL RECP
Tikiake: MS27656T23F21PA.pdf
MS27656T23F21BC
MS27656T23F21BC
Tikiake: MS27656T23F21BC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel