MS27656T23B21PC
Hua Hua
Tau Wae: MS27656T23B21PC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 21C 21#16 PIN RECP
Ngā Rauemi: MS27656T23B21PC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656T23B21PC
Tau Wae MS27656T23B21PC Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1392 pcs Pepa Raraunga MS27656T23B21PC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL H
Rahi Hiku - Whakauru 23-21 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-42797
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A