MS27656T21Z39PA
MS27656T21Z39PA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 39C 37#20 2#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 1362 pcs
Tikiake: MS27656T21Z39PA.pdf
RFQ
MS27656T21Z35SA
MS27656T21Z35SA
Whakaahuatanga: 8LT 79C 79#22D SKT RECP
I roto i te taonga: 1010 pcs
Tikiake: MS27656T21Z35SA.pdf
RFQ
MS27656T21Z35PA-LC
MS27656T21Z35PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 79POS PNL MT
Tikiake: MS27656T21Z35PA-LC.pdf
MS27656T21Z35S
MS27656T21Z35S
Tikiake: MS27656T21Z35S.pdf
MS27656T21Z39S
MS27656T21Z39S
Whakaahuatanga: 8LT 39C 37#20 2#16 SKT RECP
Tikiake: MS27656T21Z39S.pdf
MS27656T21Z41AA
MS27656T21Z41AA
Whakaahuatanga: 8LT 41C 41#20 PIN RECP
Tikiake: MS27656T21Z41AA.pdf
MS27656T21Z39PA-LC
MS27656T21Z39PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Tikiake: MS27656T21Z39PA-LC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel