MS27656T21Z16SA
Hua Hua
Tau Wae: MS27656T21Z16SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 16C 16#16 SKT RECP
Ngā Rauemi: MS27656T21Z16SA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656T21Z16SA
Tau Wae MS27656T21Z16SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1140 pcs Pepa Raraunga MS27656T21Z16SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 21-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-42746
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A