MS27656T21F41SD
Hua Hua
Tau Wae: MS27656T21F41SD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 41C 41#20 SKT RECP
Ngā Rauemi: MS27656T21F41SD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656T21F41SD
Tau Wae MS27656T21F41SD Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1477 pcs Pepa Raraunga MS27656T21F41SD.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 21-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-42704
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A