MS27656T21F41PA
Hua Hua
Tau Wae: MS27656T21F41PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27656T21F41PA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656T21F41PA
Tau Wae MS27656T21F41PA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1187 pcs Pepa Raraunga MS27656T21F41PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 21-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27656T21F41PA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27656T21F41BC
MS27656T21F41BC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 41C 41#20 SKT RECP
I roto i te taonga: 1879 pcs
Tikiake: MS27656T21F41BC.pdf
RFQ
MS27656T21F41PA-LC
MS27656T21F41PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
I roto i te taonga: 2149 pcs
Tikiake: MS27656T21F41PA-LC.pdf
RFQ
MS27656T21F41P
MS27656T21F41P
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27656T21F41P.pdf
MS27656T21F41PA
MS27656T21F41PA
Tikiake: MS27656T21F41PA.pdf
MS27656T21F41PAL
MS27656T21F41PAL