MS27656T21F11PA
Hua Hua
Tau Wae: MS27656T21F11PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 11C 11#12 PIN RECP
Ngā Rauemi: MS27656T21F11PA.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656T21F11PA
Tau Wae MS27656T21F11PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1311 pcs Pepa Raraunga MS27656T21F11PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 21-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-42624
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 23A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27656T21F11PA-LC
MS27656T21F11PA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
I roto i te taonga: 1945 pcs
Tikiake: MS27656T21F11PA-LC.pdf
RFQ
MS27656T21F11PC-LC
MS27656T21F11PC-LC
I roto i te taonga: 1644 pcs
Tikiake: MS27656T21F11PC-LC.pdf
RFQ
MS27656T21F11PC
MS27656T21F11PC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27656T21F11PC.pdf
MS27656T21F11PA
MS27656T21F11PA
Whakaahuatanga: LJT 11C 11#12 PIN WALL RECP
Tikiake: MS27656T21F11PA.pdf
Whakaahuatanga: 8LT 11C 11#12 PIN RECP
Tikiake: MS27656T21F11PC.pdf
MS27656T21F11P-LC
MS27656T21F11P-LC
Whakaahuatanga: LJT 11C 11#12 PIN RECP
Tikiake: MS27656T21F11P-LC.pdf
MS27656T21F11P
MS27656T21F11P