MS27656T21F11BA
MS27656T21F11BA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 11C 11#12 SKT RECP
I roto i te taonga: 2371 pcs
Tikiake: MS27656T21F11BA.pdf
RFQ
MS27656T21F11P
MS27656T21F11P
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2332 pcs
Tikiake: MS27656T21F11P.pdf
RFQ
MS27656T21F11BD
MS27656T21F11BD
Tikiake: MS27656T21F11BD.pdf
MS27656T21F11A
MS27656T21F11A
Whakaahuatanga: 8LT 11C 11#12 PIN RECP
Tikiake: MS27656T21F11A.pdf
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Tikiake: MS27656T21F11P.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel