MS27656T21B16SAL
Hua Hua
Tau Wae: MS27656T21B16SAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
Ngā Rauemi: MS27656T21B16SAL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656T21B16SAL
Tau Wae MS27656T21B16SAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3113 pcs Pepa Raraunga MS27656T21B16SAL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-16
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27656T21B16SAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 16
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa - Ko te Hononga Nuturu -
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 16
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27656T21B16SLC
MS27656T21B16SLC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
I roto i te taonga: 1753 pcs
Tikiake: MS27656T21B16SLC.pdf
RFQ
MS27656T21B1PLC
MS27656T21B1PLC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 79POS WALL MT PINS
I roto i te taonga: 2010 pcs
Tikiake: MS27656T21B1PLC.pdf
RFQ
MS27656T21B16SA-LC
MS27656T21B16SA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake: MS27656T21B16SA-LC.pdf
MS27656T21B16SA
MS27656T21B16SA
Whakaahuatanga: CONN RCPT 16POS WALL MNT W/SCKT
Tikiake: MS27656T21B16SA.pdf
MS27656T21B16SB-LC
MS27656T21B16SB-LC
Tikiake: MS27656T21B16SB-LC.pdf
MS27656T21B16SC-LC
MS27656T21B16SC-LC
Tikiake: MS27656T21B16SC-LC.pdf
MS27656T21B16S
MS27656T21B16S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27656T21B16S.pdf
MS27656T21B16PL
MS27656T21B16PL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT
Tikiake: MS27656T21B16PL.pdf
MS27656T21B16SC
MS27656T21B16SC
Tikiake: MS27656T21B16SC.pdf
Tikiake: MS27656T21B16SA.pdf
MS27656T21B16SL
MS27656T21B16SL
Tikiake: MS27656T21B16SL.pdf
Tikiake: MS27656T21B16S.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel