MS27656T21B11PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27656T21B11PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 11POS WALL MNT W/PINS
Ngā Rauemi: MS27656T21B11PA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656T21B11PA
Tau Wae MS27656T21B11PA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT 11POS WALL MNT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2495 pcs Pepa Raraunga MS27656T21B11PA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa SMS27656T21B11PA
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 11
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks Waehanga Kaihanga MS27656T21B11PA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-11 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 11POS WALL MNT W/PINS
Whakatauranga onamata 23A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27656T21B11BC
MS27656T21B11BC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 11C 11#12 SKT RECP
I roto i te taonga: 2138 pcs
Tikiake: MS27656T21B11BC.pdf
RFQ
MS27656T21B11P
MS27656T21B11P
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1982 pcs
Tikiake: MS27656T21B11P.pdf
RFQ
MS27656T21B11PB
MS27656T21B11PB
Whakaahuatanga: 8LT 11C 11#12 PIN RECP
Tikiake: MS27656T21B11PB.pdf
MS27656T21B11PC
MS27656T21B11PC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 11POS WALL MNT W/PINS
Tikiake: MS27656T21B11PC.pdf
MS27656T21B11PA
MS27656T21B11PA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Tikiake: MS27656T21B11PA.pdf
MS27656T21B11BA
MS27656T21B11BA
Tikiake: MS27656T21B11BA.pdf
MS27656T21B11PB-LC
MS27656T21B11PB-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Tikiake: MS27656T21B11PB-LC.pdf
MS27656T21B11PA-LC
MS27656T21B11PA-LC
Tikiake: MS27656T21B11PA-LC.pdf
MS27656T21B11BB
MS27656T21B11BB
Tikiake: MS27656T21B11BB.pdf
I roto i te taonga: 990 pcs
Tikiake: MS27656T21B11P.pdf
Tikiake: MS27656T21B11PB.pdf
MS27656T21B11PAL
MS27656T21B11PAL
Tikiake: MS27656T21B11PAL.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel