MS27656T19B11SD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27656T19B11SD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 11POS WALL MNT W/SCKT
Ngā Rauemi: MS27656T19B11SD.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656T19B11SD
Tau Wae MS27656T19B11SD Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT 11POS WALL MNT W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2397 pcs Pepa Raraunga MS27656T19B11SD.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa SMS27656T19B11SD
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 11
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Waehanga Kaihanga MS27656T19B11SD
Kua whakaratohia te Taimana Nui 19-11 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 11POS WALL MNT W/SCKT
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock