| Tau Wae | MS27656T17F26S | Kaihanga | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 2336 pcs | Pepa Raraunga | MS27656T17F26S.pdf |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | Whakamutunga | Crimp |
| Te whakangungu | - | Rahi Rahi, MIL | - |
| Rahi Hiku - Whakauru | 17-26 | Rauemi Hee | Aluminum Alloy |
| Kua oti te Rei | Nickel | Raupapa | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| Packaging | Bulk | Ētahi Ingoa | SMS27656T17F26S |
| Whakatakotoranga | N (Normal) | Tae Mahi | -65°C ~ 200°C |
| Tau o nga Tauranga | 26 | Momo Tae | Panel Mount |
| Tae Whakatu | Flange | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - | Te Tae Kaituku Taeke | 2 Weeks |
| Tiaki Ingoa | Environment Resistant | Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Bayonet Lock | Whakaahuatanga Taipitopito | 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold |
| Whakatauranga onamata | 7.5A | Whakaaetanga Mea | Copper Alloy |