MS27656T17B26SA
Hua Hua
Tau Wae: MS27656T17B26SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27656T17B26SA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656T17B26SA
Tau Wae MS27656T17B26SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1535 pcs Pepa Raraunga MS27656T17B26SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL E
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27656T17B26SA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Green
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27656T17B26SA-LC
MS27656T17B26SA-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
I roto i te taonga: 4836 pcs
Tikiake: MS27656T17B26SA-LC.pdf
RFQ
MS27656T17B26SA
MS27656T17B26SA
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1263 pcs
Tikiake: MS27656T17B26SA.pdf
RFQ
MS27656T17B26SAL
MS27656T17B26SAL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake: MS27656T17B26SAL.pdf
MS27656T17B26SB
MS27656T17B26SB
Tikiake: MS27656T17B26SB.pdf
MS27656T17B26PL
MS27656T17B26PL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Tikiake: MS27656T17B26PL.pdf
Tikiake: MS27656T17B26SB.pdf
MS27656T17B26SA-LC
MS27656T17B26SA-LC
MS27656T17B26S
MS27656T17B26S
Tikiake: MS27656T17B26S.pdf
MS27656T17B26PLC
MS27656T17B26PLC
Tikiake: MS27656T17B26PLC.pdf
MS27656T17B26S-LC
MS27656T17B26S-LC
Whakaahuatanga: 8LT 26C 26#20 SKT RECP
Tikiake: MS27656T17B26S-LC.pdf
Tikiake: MS27656T17B26S.pdf
MS27656T17B26PD-LC
MS27656T17B26PD-LC
Tikiake: MS27656T17B26PD-LC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel