MS27656T17B26PB
Hua Hua
Tau Wae: MS27656T17B26PB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 26C 26#20 PIN RECP
Ngā Rauemi: MS27656T17B26PB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656T17B26PB
Tau Wae MS27656T17B26PB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1596 pcs Pepa Raraunga MS27656T17B26PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL E
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-42272
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27656T17B26PD
MS27656T17B26PD
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 26C 26#20 PIN RECP
I roto i te taonga: 1648 pcs
Tikiake: MS27656T17B26PD.pdf
RFQ
MS27656T17B26PAL
MS27656T17B26PAL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
I roto i te taonga: 3094 pcs
Tikiake: MS27656T17B26PAL.pdf
RFQ
MS27656T17B26PB-LC
MS27656T17B26PB-LC