MS27656T15F19SA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27656T15F19SA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Ngā Rauemi: MS27656T15F19SA-LC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656T15F19SA-LC
Tau Wae MS27656T15F19SA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2910 pcs Pepa Raraunga MS27656T15F19SA-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 15-19
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-42151 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu - Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27656T15F19PL
MS27656T15F19PL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
I roto i te taonga: 3260 pcs
Tikiake: MS27656T15F19PL.pdf
RFQ
MS27656T15F19SC-LC
MS27656T15F19SC-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
I roto i te taonga: 2117 pcs
Tikiake: MS27656T15F19SC-LC.pdf
RFQ
MS27656T15F19SAL
MS27656T15F19SAL
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 19POS WALLMNT SCKT
Tikiake: MS27656T15F19SAL.pdf
MS27656T15F19SA
MS27656T15F19SA
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27656T15F19SA.pdf
MS27656T15F19SC
MS27656T15F19SC
Whakaahuatanga: 8LT 19C 19#20 SKT RECP
Tikiake: MS27656T15F19SC.pdf
MS27656T15F19S
MS27656T15F19S
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Tikiake: MS27656T15F19S.pdf
MS27656T15F19SB
MS27656T15F19SB
Tikiake: MS27656T15F19SB.pdf
Tikiake: MS27656T15F19SA.pdf
Tikiake: MS27656T15F19SB.pdf
MS27656T15F19SB-LC
MS27656T15F19SB-LC
Tikiake: MS27656T15F19SB-LC.pdf
Tikiake: MS27656T15F19S.pdf
MS27656T15F19S-LC
MS27656T15F19S-LC
Tikiake: MS27656T15F19S-LC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel