MS27656T15F18PA
Hua Hua
Tau Wae: MS27656T15F18PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 18C 18#20 PIN RECP
Ngā Rauemi: MS27656T15F18PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656T15F18PA
Tau Wae MS27656T15F18PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 2148 pcs Pepa Raraunga MS27656T15F18PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-42128
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27656T15F18PA
MS27656T15F18PA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2018 pcs
Tikiake: MS27656T15F18PA.pdf
RFQ
MS27656T15F18BB
MS27656T15F18BB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 18C 18#20 SKT RECP
I roto i te taonga: 2305 pcs
Tikiake: MS27656T15F18BB.pdf
RFQ
MS27656T15F18PA-LC
MS27656T15F18PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
Tikiake: MS27656T15F18PA-LC.pdf
MS27656T15F18P
MS27656T15F18P
Tikiake: MS27656T15F18P.pdf