MS27656T15B19PAL
MS27656T15B19PAL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
I roto i te taonga: 1628 pcs
Tikiake: MS27656T15B19PAL.pdf
RFQ
MS27656T15B19BA
MS27656T15B19BA
Whakaahuatanga: 8LT 19C 19#20 SKT RECP
I roto i te taonga: 2599 pcs
Tikiake: MS27656T15B19BA.pdf
RFQ
MS27656T15B19PA-LC
MS27656T15B19PA-LC
Tikiake: MS27656T15B19PA-LC.pdf
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Tikiake: MS27656T15B19BA.pdf
MS27656T15B19PA
MS27656T15B19PA
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27656T15B19PA.pdf
MS27656T15B19PB
MS27656T15B19PB
Whakaahuatanga: 8LT 19C 19#20 PIN RECP
Tikiake: MS27656T15B19PB.pdf
MS27656T15B19P
MS27656T15B19P
Tikiake: MS27656T15B19P.pdf
MS27656T15B19BB
MS27656T15B19BB
Tikiake: MS27656T15B19BB.pdf
MS27656T15B19BC
MS27656T15B19BC
Tikiake: MS27656T15B19BC.pdf
MS27656T15B19PA
MS27656T15B19PA
Tikiake: MS27656T15B19PA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel