MS27656T15B18PC-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27656T15B18PC-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
Ngā Rauemi: MS27656T15B18PC-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656T15B18PC-LC
Tau Wae MS27656T15B18PC-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1971 pcs Pepa Raraunga MS27656T15B18PC-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 15-18
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-42025 Whakatakotoranga C
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 18
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -