MS27656T15B18AA
MS27656T15B18AA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 18C 18#20 PIN RECP
I roto i te taonga: 2273 pcs
Tikiake: MS27656T15B18AA.pdf
RFQ
MS27656T15B18AD
MS27656T15B18AD
I roto i te taonga: 2430 pcs
Tikiake: MS27656T15B18AD.pdf
RFQ
MS27656T15B18AB
MS27656T15B18AB
Tikiake: MS27656T15B18AB.pdf
MS27656T15B15SLC
MS27656T15B15SLC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
Tikiake: MS27656T15B15SLC.pdf
MS27656T15B15S
MS27656T15B15S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27656T15B15S.pdf
MS27656T15B18B
MS27656T15B18B
Whakaahuatanga: 8LT 18C 18#20 SKT RECP
Tikiake: MS27656T15B18B.pdf
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 18POS WALL MT SCKT
Tikiake: MS27656T15B18B.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel