MS27656T13B4SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27656T13B4SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27656T13B4SB.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656T13B4SB
Tau Wae MS27656T13B4SB Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2055 pcs Pepa Raraunga MS27656T13B4SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL C
Rahi Hiku - Whakauru 13-4 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27656T13B4SB
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 4 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetanga Mea Copper Alloy