| Tau Wae | MS27656E25B19P | Kaihanga | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 1601 pcs | Pepa Raraunga | MS27656E25B19P.pdf |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | Whakamutunga | Crimp |
| Te whakangungu | - | Rahi Rahi, MIL | - |
| Rahi Hiku - Whakauru | 25-19 | Rauemi Hee | Aluminum Alloy |
| Kua oti te Rei | Olive Drab Cadmium | Raupapa | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| Packaging | Bulk | Ētahi Ingoa | SMS27656E25B19P |
| Whakatakotoranga | N (Normal) | Tae Mahi | -65°C ~ 175°C |
| Tau o nga Tauranga | 19 | Momo Tae | Panel Mount |
| Tae Whakatu | Flange | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - | Te Tae Kaituku Taeke | 24 Weeks |
| Tiaki Ingoa | Environment Resistant | Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Bayonet Lock | Whakaahuatanga Taipitopito | 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold |
| Whakatauranga onamata | 23A | Whakaaetanga Mea | Copper Alloy |