MS27656E15B19SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27656E15B19SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27656E15B19SA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656E15B19SA
Tau Wae MS27656E15B19SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2518 pcs Pepa Raraunga MS27656E15B19SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27656E15B19SA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy