MS27508E20F41SA-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27508E20F41SA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27508E20F41SA-LC
Tau Wae MS27508E20F41SA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1879 pcs Pepa Raraunga
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 20-41
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-41649 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 41
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu - Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27508E20F41S-LC
MS27508E20F41S-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
I roto i te taonga: 4807 pcs
Tikiake: MS27508E20F41S-LC.pdf
RFQ
MS27508E22A21S
MS27508E22A21S
Whakaahuatanga: JT 21C 21#16 SKT RECP
I roto i te taonga: 5192 pcs
Tikiake: MS27508E22A21S.pdf
RFQ
MS27508E20F41SA
MS27508E20F41SA
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27508E20F41SA.pdf
MS27508E22A1SA
MS27508E22A1SA
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 100POS CRIMP
I roto i te taonga: 763 pcs
Tikiake: MS27508E22A1SA.pdf
MS27508E22A1PD
MS27508E22A1PD
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 100POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27508E22A1PD.pdf
MS27508E20F41S
MS27508E20F41S