MS27508E20B39SA
Hua Hua
Tau Wae: MS27508E20B39SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 39C 37#20 2#16 RECP
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27508E20B39SA
Tau Wae MS27508E20B39SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1344 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 20-39 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-41618
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A