MS27508E20B16SB
Hua Hua
Tau Wae: MS27508E20B16SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 16C 16#16 RECP
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27508E20B16SB
Tau Wae MS27508E20B16SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1305 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 20-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-41604
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27508E20B16PLC
MS27508E20B16PLC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT
I roto i te taonga: 2150 pcs
Tikiake: MS27508E20B16PLC.pdf
RFQ
MS27508E20B16S
MS27508E20B16S
Whakaahuatanga: JT 16C 16#16 SKT RECP
I roto i te taonga: 1253 pcs
Tikiake: MS27508E20B16S.pdf
RFQ
MS27508E20B16SA
MS27508E20B16SA
Tikiake: MS27508E20B16SA.pdf
MS27508E20B1S
MS27508E20B1S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 79POS GOLD CRIMP