MS27508E14F18SB-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27508E14F18SB-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27508E14F18SB-LC
Tau Wae MS27508E14F18SB-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1563 pcs Pepa Raraunga
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 14-18
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-41503 Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 18
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu - Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27508E14F18SB
MS27508E14F18SB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 18C 18#20 RECP
I roto i te taonga: 1614 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1309 pcs
Tikiake: MS27508E14F18SB.pdf
RFQ
MS27508E14F35BA
MS27508E14F35BA
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 37POS BOX MT SCKT
Tikiake: MS27508E14F35BA.pdf
MS27508E14F35AC
MS27508E14F35AC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 37POS BOX MT PIN
Tikiake: MS27508E14F35AC.pdf
MS27508E14F18S
MS27508E14F18S