MS27497T24F61P
Hua Hua
Tau Wae: MS27497T24F61P
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 61C 61#20 RECP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27497T24F61P
Tau Wae MS27497T24F61P Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1029 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 24-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-41105
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27497T24F61PD
MS27497T24F61PD
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT 61POS WALL MNT W/PINS
I roto i te taonga: 1309 pcs
Tikiake: MS27497T24F61PD.pdf
RFQ
MS27497T24F4P
MS27497T24F4P
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 56C48#20 8#16 RECP
I roto i te taonga: 993 pcs
Tikiake:
RFQ
MS27497T24F4PB
MS27497T24F4PB
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 56POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 595 pcs
Tikiake: MS27497T24F4PB.pdf
MS27497T24F61PBLC
MS27497T24F61PBLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT