MS27497T24F19P
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27497T24F19P
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 19C 19#12 RECP
Ngā Rauemi:
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27497T24F19P
Tau Wae MS27497T24F19P Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1120 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 24-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-41091
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 23A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27497T24F24P
MS27497T24F24P
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: JT 24C 12#16 12#12 PIN WALL RE
I roto i te taonga: 4990 pcs
Tikiake: MS27497T24F24P.pdf
RFQ
MS27497T24F1P-LC
MS27497T24F1P-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 128POS PNL MT
I roto i te taonga: 6038 pcs
Tikiake: MS27497T24F1P-LC.pdf
RFQ
MS27497T24F19P
MS27497T24F19P
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP