MS27497T20B16BA
MS27497T20B16BA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 16POS WALL MT SCKT
I roto i te taonga: 2013 pcs
Tikiake: MS27497T20B16BA.pdf
RFQ
MS27497T20A35P
MS27497T20A35P
Whakaahuatanga: JT 79C 79#22D PIN RECP
I roto i te taonga: 5496 pcs
Tikiake: MS27497T20A35P.pdf
RFQ
MS27497T20A41P
MS27497T20A41P
Whakaahuatanga: JT 41C 41#20 PIN RECP
Tikiake: MS27497T20A41P.pdf
MS27497T20A39S
MS27497T20A39S
Whakaahuatanga: JT 39C 37#20 2#16 SKT RECP
Tikiake: MS27497T20A39S.pdf
MS27497T20A41SC
MS27497T20A41SC
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27497T20A41SC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel