MS27497T18F32S
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27497T18F32S
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 32C 32#20 RECP
Ngā Rauemi: MS27497T18F32S.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27497T18F32S
Tau Wae MS27497T18F32S Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga 8T 32C 32#20 RECP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1806 pcs Pepa Raraunga MS27497T18F32S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL F
Rahi Hiku - Whakauru 18-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SOUMS27497T18F32S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy