MS27497T18F28S
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27497T18F28S
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 28C 26#20 2#16 RECP
Ngā Rauemi: MS27497T18F28S.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27497T18F28S
Tau Wae MS27497T18F28S Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga 8T 28C 26#20 2#16 RECP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1734 pcs Pepa Raraunga MS27497T18F28S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL F
Rahi Hiku - Whakauru 18-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 28
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A