MS27497T16F26SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27497T16F26SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 26C 26#20 RECP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27497T16F26SA
Tau Wae MS27497T16F26SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1239 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL E
Rahi Hiku - Whakauru 16-26 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-40910
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27497T16F26PD
MS27497T16F26PD
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: JT 26C 26#20 PIN RECP
I roto i te taonga: 5281 pcs
Tikiake: MS27497T16F26PD.pdf
RFQ
MS27497T16F26PC-LC
MS27497T16F26PC-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
I roto i te taonga: 1521 pcs
Tikiake:
RFQ
MS27497T16F26S
MS27497T16F26S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27497T16F26S.pdf
MS27497T16F26S-LC
MS27497T16F26S-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT