MS27497T14B18PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27497T14B18PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 18C 18#20 RECP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27497T14B18PA
Tau Wae MS27497T14B18PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1668 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 14-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-40797
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27497T14B18P
MS27497T14B18P
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1980 pcs
Tikiake: MS27497T14B18P.pdf
RFQ
MS27497T14B18PLC
MS27497T14B18PLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
I roto i te taonga: 2126 pcs
Tikiake: MS27497T14B18PLC.pdf
RFQ
MS27497T14B18PA-LC
MS27497T14B18PA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake:
MS27497T14B18PA
MS27497T14B18PA