MS27473T24F24PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27473T24F24PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 24C 12#16 12#12 PLUG
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 789 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 789 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27473T24F24PA
Tau Wae MS27473T24F24PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 789 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 24-24 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-40382
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A, 23A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27473T24F24PA
MS27473T24F24PA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: JT 24C 12#16 12#12 PIN WALL RE
I roto i te taonga: 726 pcs
Tikiake: MS27473T24F24PA.pdf
RFQ
MS27473T24F1S
MS27473T24F1S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 128POS CRIMP