MS27473T24B61PA
Hua Hua
Tau Wae: MS27473T24B61PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 61C 61#20 PLUG
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 986 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 986 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27473T24B61PA
Tau Wae MS27473T24B61PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 986 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 24-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-40372
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27473T24B61P
MS27473T24B61P
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1552 pcs
Tikiake: MS27473T24B61P.pdf
RFQ
MS27473T24B61PC
MS27473T24B61PC
Whakaahuatanga: JT 61C 61#20 PIN WALL RECP
I roto i te taonga: 5007 pcs
Tikiake: MS27473T24B61PC.pdf
RFQ
MS27473T24B61PALC
MS27473T24B61PALC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE
Tikiake: MS27473T24B61PALC.pdf
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 61C 61#20 PLUG
Tikiake:
MS27473T24B61PB-LC
MS27473T24B61PB-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
Tikiake: MS27473T24B61PB-LC.pdf
MS27473T24B61PA-LC
MS27473T24B61PA-LC
Tikiake:
MS27473T24B61P-LC
MS27473T24B61P-LC
Whakaahuatanga: JT 61C 61#20 PIN PLUG
Tikiake: MS27473T24B61P-LC.pdf
MS27473T24B61PB
MS27473T24B61PB
Tikiake: MS27473T24B61PB.pdf
MS27473T24B61PA
MS27473T24B61PA
Tikiake: MS27473T24B61PA.pdf
MS27473T24B61B
MS27473T24B61B
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Tikiake: MS27473T24B61B.pdf
MS27473T24B61AA
MS27473T24B61AA
MS27473T24B61PA-LC
MS27473T24B61PA-LC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel